З 20 по 24 вересня 2016 р. в м. Одеса була проведена чергова ХХVІ міжнародна конференція «Проблеми екології і експлуатації об’єктів енергетики»

На конференції розглядались питання енергоефективної модернізації генеруючого та іншого обладнання підприємств енергетики та житлово-комунального господарства України, перспективи зниження обсягів використання та заміщення природного газу, питання скорочення викидів парникових газів і забруднюючих речовин відповідно до вимог Директив ЄС згідно з Угодою про Асоціацію України з ЄС, а також практичні досягнення з розроблення та впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих обладнання, техніки та технологій.
В роботі конференції взяли участь науковці, фахівці державних установ, академічних та галузевих науково-дослідних та проектних організацій, виробничих підприємств і комерційних структур України, Італії та Литви, всього більше 100 учасників, в тому числі 2 академіка, 5 докторів та 20 кандидатів наук, а також 26 керівників та представників теплопостачальних організацій.
Конференція прийняла рішення, яке направлено до органів державного управління, і сподіваємося буде корисне для прийняття рішень на користь розвитку галузі.

Детальніше >>>

You may also like...