ХХVІ міжнародна конференція «Проблеми екології і експлуатації об’єктів енергетики»

З 20 по 24 вересня 2016 р. в м. Одеса була проведена чергова ХХVІ міжнародна конференція «Проблеми екології і експлуатації об’єктів енергетики».

На конференції розглядались питання енергоефективної модернізації генеруючого та іншого обладнання підприємств енергетики та житлово-комунального господарства України, перспективи зниження обсягів використання та заміщення природного газу, питання скорочення викидів парникових газів і забруднюючих речовин відповідно до вимог Директив ЄС згідно з Угодою про Асоціацію України з ЄС, а також практичні досягнення з розроблення та впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих обладнання, техніки та технологій.

В роботі конференції взяли участь науковці, фахівці державних установ, академічних та галузевих науково-дослідних та проектних організацій, виробничих підприємств і комерційних структур України, Італії та Литви, всього більше 100 учасників, в тому числі 2 академіка, 5 докторів та 20 кандидатів наук, а також 26 керівників та представників теплопостачальних організацій.

Конференція прийняла рішення, яке направлено до органів державного управління, і сподіваємося буде корисне для прийняття рішень на користь розвитку галузі.

Доповіді:

  1. Абдулін М.З., Програма «СНТ» «Ефективність використання палива»
  2. Антіпов В., Центр екології та розвитку нових технологій «Національний план скорочення викидів для підприємств ГМК»
  3. Арсірій В.А., Бутенко О.Г., Одеський національний політехнічний університет «Покращення екологічних і енергетичних характеристик пиловугільних енергоблоків 300 МВт»
  4. Блащук А.А., Міжгалузева асоціація Укртеплокомуненерго «Робота Асоціації по забезпеченню функціонування підприємств комунальної теплоенергетики»
  5. Буйнявічюс К., Центр наукових досліджень і розвитку «Enerstena», Каунаський технологічний університет «Підвищення ефективності газових котлів шляхом комплексної модернізації»
  6. Гайжаускас Г., Компанія AB „Axis Industries”, Литва «Досвід застосування конденсаційних економайзерів»
  7. Даниленко А.Г., Корпорація «Теплоенерго» «Використання можливостей міжнародної кооперації при диверсифікації напрямків діяльності сервісних підприємств в комунальній енергетиці»
  8. Долінський А.А., Інститут технічної теплофізики НАН України «Перспективи геотермальної енергетики в Україні»
  9. Єрмаков В.М. «Удосконалення системи моніторингу та здійснення заходів для поліпшення екологічної обстановки навколо вугільних шахт»
  10. Колмиков Ю.М., Український союз промисловців та підприємців «Програми енергозбереження та альтернативної енергетики, як стимул для Української економіки»
  11. Корінчук Д.М., Інститут технічної теплофізики НАН України «Технологія виробництва термічнообробленного композиційного біопалива»
  12. Корінчук К.О., Інститут промислової екології «Особливості впровадження системи торгівлі дозвільними одиницями на викиди парникових газів в галузі теплової енергетики в Україні»
  13. Круковський П.Г., Інститут технічної теплофізики НАН України «Екологічні аспекти тепломасообмінного і радіаційного стану нового безпечного конфайнменту та об’єкту Укриття Чорнобильської АЕС»
  14. Куруленко С.С., Інноваційний центр «Екосистема», Торгово-промислова палата України «Обґрунтування розміру квоти на викиди парникових газів для ГМК – крок в реалізації Директиви 2003/87/ЄС з формування національної системи торгівлі викидами парникових газів»
  15. Логвин В.О., Інститут промислової екології «Досвід розробки пілотних проектів з визначення базового рівня викидів парникових газів та потенційної кількості квот»
  16. Магера Ю.М., ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» «Досвід КИЇВЕНЕРГО. Методи зниження використання природного газу»
  17. Магера Ю.М., ПАТ «КИЇВЕНЕРГО» «Перспективи використання твердих побутових відходів в якості палива в м.Києві»
  18. Мацевитий Ю.М., ІПМаш НАН України «Забезпечення розвитку екологічної енергетики високої ефективності (до розробки енергетичної стратегії України відповідно до сучасних умов)»
  19. Павлюк Н.Ю., Інститут промислової екології «Перспективи використання ТПВ для генерації теплової енергії в Україні»
  20. Падерно Д.Ю., Інститут промислової екології «Шляхи виконання Україною зобов’язань по викидах в атмосферу відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС»
  21. Плашихін С.В., Інститут промислової екології «Очистка димових і технологічних газів»
  22. Раманаускас В., Литовська асоціація енергетики біомаси «Розвиток біопаливної енергетики у теплопостачанні Литви»
  23. Рогожин Д.В., КП «Житомиртеплокомуненерго» ЖМР «Будівництво термодинамічної установки органічного циклу Ренкіна (паливо – тріска деревини) на базі існуючої районної котельні РК-10 за адресою: провулок 1-й Винокурний, 36-а в м.Житомирі, Україна»
  24. Сафьянц А.С., Інститут технічної теплофізики НАН України «Аналіз температурного графіку роботи теплових мереж м. Києва та пропозиції щодо його оптимізації»
  25. Сігал І.Я., Сміхула А.В., Інститут газу НАН України «Технології зниження викидів оксидів азоту котлами потужних котельних і ТЕЦ»
  26. Сігал О.І., Інститут промислової екології «Стан комунальної теплоенергетики України та шляхи виходу з кризи»
  27. Стріога В., група компаній «E-energija», Литва «Застосування литовської практики використання біомаси в енергетиці»
  28. Тарадай О.М., МРК «Теплоенергія» «Поквартирна децентралізація – основа подальшого розвитку екологічно-ефективних систем теплопостачання міст»
  29. Чернокрилюк В.В., Українське відділення представництва Riello в СНД «Італійська опалювальна техніка Riello-2016: новинки обладнання, досягнення, пропозиції»
  30. Чубенко Д.О., Міжнародна асоціація термоенергетичних компаній «Енергоефективна модернізація теплових станцій»
  31. Шишка К.М., ПП «ЕСКО «ЕнергоІнжинірінг» «Енергоефективність в будівлях. Комплексна термомодернізація»

 

Фотогалерея конференції